| Kod | 1260177211 |
| EAN | 9008594503823 |
| Nr katalogowy | 1260177211 |
| Rama | Macina Trekking Onroad Alloy 6061|CPT400 Bosch BDU31/T4110 |
| Widelec: | Suntour NRX32-E Air LOR 63mm |
| Tylna przerzutka: | Shimano CUES Di2 U8050-11 SGS shadow |
| Manetki: | Shimano CUES Di2 EN605 Switch |
| Hamulce: | Shimano MT402 (3-F) / MT410 2-Piston |
| Tarcze: | Shimano RT30 CL 180 |
| Opona przód: | Schwalbe G-One Overland Eco 45-622 |
| Opona tył: | Schwalbe G-One Overland Eco 45-622 |
| Kierownica: | KTM TEAM II low rizer 640mm |
| Mostek: | KTM Line +20° ICR |
| Stery: | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| Chwyty: | ERGON GS1 |
| Siodło: | Selle Royal Vaia Gel |
| Sztyca: | KTM TEAM II 27.2/350 |
| Zacisk: | KTM Line JD-SC99 - 31,8mm |
| Korba: | KTM E-TEAM2 ISIS 170mm Q8 |
| Napęd: | KMC e500 LG e-bike |
| Zębatka: | |
| Pedały: | Trekking-Pedal VP-616 anti-slip |
| Oświetlenie przód: | Litemove SEC-150 150Lux down |
| Oświetlenie tył: | AXA Juno |
| Bagażnik: | KTM light 42 snap-it 2.0/monkeyload|rack clip |
| Podpórka: | Hebie 28" adjustable |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: Macina Trekking Onroad Alloy 6061|CPT400 Bosch BDU31/T4110 Widelec: Suntour NRX32-E Air LOR 63mm Tylna przerzutka: Shimano CUES Di2 U8050-11 SGS shadow Manetki: Shimano CUES Di2 EN605 Switch Hamulce: Shimano MT402 (3-F) / MT410 2-Piston Tarcze hamulcowe: Shimano RT30 CL 180 Opona przód: Schwalbe G-One Overland Eco 45-622 Opona tył: Schwalbe G-One Overland Eco 45-622 Kierownica: KTM TEAM II low rizer 640mm Mostek: KTM Line +20° ICR Stery: Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim Chwyty: ERGON GS1 Siodło: Selle Royal Vaia Gel Sztyca: KTM TEAM II 27.2/350 Zacisk: KTM Line JD-SC99 - 31,8mm Korba: KTM E-TEAM2 ISIS 170mm Q8 Łańcuch: KMC e500 LG e-bike Kaseta: Pedały: Trekking-Pedal VP-616 anti-slip Oświetlenie przód: Litemove SEC-150 150Lux down Oświetlenie tył: AXA Juno Bagażnik: KTM light 42 snap-it 2.0/monkeyload|rack clip Podpórka: Hebie 28" adjustable