| Kod | 1260175503 |
| EAN | 9008594500518 |
| Nr katalogowy | 1260175503 |
| Rama | Macina Trekking On Premium Carb UDH|CPT400 Bosch BDU31/T4100 |
| Widelec: | FOX Float 32 TC Factory 50mm 12x100 |
| Tylna przerzutka: | SRAM X0 Eagle Transmission 12speed |
| Manetki: | SRAM POD AXS Controller |
| Hamulce: | Magura MTI 2-Piston |
| Tarcze: | Magura MDR-P CL 180 |
| Koła: | DT HEC 1400 DB 35 Carbon CL 100/12TA|622x22TC TLR / DT HEC 1400 DB35 Carbon CL 142/12TA|622x22TC XD |
| Opona przód: | Schwalbe G-One Overland 45-622 |
| Opona tył: | Schwalbe G-One Overland 45-622 |
| Kierownica: | KTM TEAM low rizer 660mm internal |
| Mostek: | KTM Line +20° ICR |
| Stery: | Acros AICR internal 1.5"-1.5" |
| Chwyty: | Ergon GE10 Evo ergonomic |
| Siodło: | Selle Royal Explora Gel |
| Sztyca: | KTM TEAM II 27.2/300 |
| Zacisk: | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 31,8mm |
| Korba: | FSA KFX CK-9011/IS 170mm |
| Napęd: | SRAM GX T-Type 12s |
| Zębatka: | |
| Pedały: | Trekking-Pedal VP-616 anti-slip |
| Oświetlenie przód: | Litemove AE-200 170-200Lux HighBeam |
| Oświetlenie tył: | AXA Juno Signal |
| Bagażnik: | KTM Alumee snap-it 2.0/monkeyload|rack clip |
| Podpórka: | Hebie 28" adjustable |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: Macina Trekking On Premium Carb UDH|CPT400 Bosch BDU31/T4100 Widelec: FOX Float 32 TC Factory 50mm 12x100 Tylna przerzutka: SRAM X0 Eagle Transmission 12speed Manetki: SRAM POD AXS Controller Hamulce: Magura MTI 2-Piston Tarcze hamulcowe: Magura MDR-P CL 180 Koła: DT HEC 1400 DB 35 Carbon CL 100/12TA|622x22TC TLR / DT HEC 1400 DB35 Carbon CL 142/12TA|622x22TC XD TLR Opona przód: Schwalbe G-One Overland 45-622 Opona tył: Schwalbe G-One Overland 45-622 Kierownica: KTM TEAM low rizer 660mm internal Mostek: KTM Line +20° ICR Stery: Acros AICR internal 1.5"-1.5" Chwyty: Ergon GE10 Evo ergonomic Siodło: Selle Royal Explora Gel Sztyca: KTM TEAM II 27.2/300 Zacisk: KTM TEAM Light CL-FJ21 - 31,8mm Korba: FSA KFX CK-9011/IS 170mm Łańcuch: SRAM GX T-Type 12s Kaseta: Pedały: Trekking-Pedal VP-616 anti-slip Oświetlenie przód: Litemove AE-200 170-200Lux HighBeam Oświetlenie tył: AXA Juno Signal Bagażnik: KTM Alumee snap-it 2.0/monkeyload|rack clip Podpórka: Hebie 28" adjustable