| Kod | 1260230109 |
| EAN | 9008594508637 |
| Nr katalogowy | 1260230109 |
| Rama | Macina Revelator Prime Carbon UDH|CPT400 Bosch BDU31/R4310 |
| Widelec: | M. Revelator Premium Carbon F15 |
| Tylna przerzutka: | Shimano 105 Di2 R7150-12 shadow |
| Manetki: | Shimano 105 Di2 R7170 / R7170 2-Piston |
| Tarcze: | Shimano CL800 CL 160 freeza |
| Koła: | Classified SET CF R35 29 CL 100/12TA|142/12TA|622x19TC TLR |
| Opona przód: | Continental G-Prix 5000S TL 28-622 |
| Opona tył: | Continental G-Prix 5000S TL 28-622 |
| Kierownica: | KTM TEAM II Road 400mm |
| Mostek: | KTM TEAM Road -7° ICR |
| Stery: | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| Chwyty: | KTM tape |
| Siodło: | Fizik Antares Vento SAlloy |
| Sztyca: | KTM PRIME Carbon zero 27.2/350 |
| Zacisk: | KTM seatclamp R43X0 |
| Korba: | KTM E-RACE ISIS 170mm Q2 |
| Napęd: | SRAM Rival flat 12s |
| Zębatka: | |
| Pedały: | KTM TEAM cross alloy ballfree |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: Macina Revelator Prime Carbon UDH|CPT400 Bosch BDU31/R4310 Widelec: M. Revelator Premium Carbon F15 Tylna przerzutka: Shimano 105 Di2 R7150-12 shadow Manetki: Shimano 105 Di2 R7170 / R7170 2-Piston Tarcze hamulcowe: Shimano CL800 CL 160 freeza Koła: Classified SET CF R35 29 CL 100/12TA|142/12TA|622x19TC TLR Opona przód: Continental G-Prix 5000S TL 28-622 Opona tył: Continental G-Prix 5000S TL 28-622 Kierownica: KTM TEAM II Road 400mm Mostek: KTM TEAM Road -7° ICR Stery: Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim Chwyty: KTM tape Siodło: Fizik Antares Vento SAlloy Sztyca: KTM PRIME Carbon zero 27.2/350 Zacisk: KTM seatclamp R43X0 Korba: KTM E-RACE ISIS 170mm Q2 Łańcuch: SRAM Rival flat 12s Kaseta: Pedały: KTM TEAM cross alloy ballfree