| Kod | 1260071113 |
| EAN | 9008594503359 |
| Nr katalogowy | 1260071113 |
| Rama | Macina MTB 29" Alloy 6061 UDH|CPT400 Bosch BDU31/M4810 |
| Widelec: | Suntour XCM34 Air 29" LOR 100mm 15x110 |
| Tylna przerzutka: | Shimano CUES U4000-9 LG shadow |
| Manetki: | Shimano CUES U4000-9 display |
| Hamulce: | Shimano MT201 / MT200 2-Piston |
| Tarcze: | Shimano RT30 CL 180 |
| Opona przód: | Schwalbe Smart Sam Perf. 57-622 Reflex |
| Opona tył: | Schwalbe Smart Sam Perf. 57-622 Reflex |
| Kierownica: | KTM TEAM II rizer15 720mm |
| Mostek: | KTM +7° ICR |
| Stery: | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| Chwyty: | KTM COMP Ergo Lock |
| Siodło: | Selle Royal Explora Athletic Gel |
| Sztyca: | KTM TEAM II 27.2/400 |
| Zacisk: | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 31,8mm |
| Korba: | KTM E-TEAM2 ISIS 170mm Q8 |
| Napęd: | KMC e500 LG e-bike |
| Zębatka: | |
| Pedały: | MTB-Pedal flat VPE-527 alloy |
| Oświetlenie przód: | Litemove SEC-150 150Lux down |
| Oświetlenie tył: | AXA Juno |
| Bagażnik: | Racktime Alumee (snap-it 2.0) |
| Podpórka: | Hebie 28" adjustable |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: Macina MTB 29" Alloy 6061 UDH|CPT400 Bosch BDU31/M4810 Widelec: Suntour XCM34 Air 29" LOR 100mm 15x110 Tylna przerzutka: Shimano CUES U4000-9 LG shadow Manetki: Shimano CUES U4000-9 display Hamulce: Shimano MT201 / MT200 2-Piston Tarcze hamulcowe: Shimano RT30 CL 180 Opona przód: Schwalbe Smart Sam Perf. 57-622 Reflex Opona tył: Schwalbe Smart Sam Perf. 57-622 Reflex Kierownica: KTM TEAM II rizer15 720mm Mostek: KTM +7° ICR Stery: Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim Chwyty: KTM COMP Ergo Lock Siodło: Selle Royal Explora Athletic Gel Sztyca: KTM TEAM II 27.2/400 Zacisk: KTM TEAM Light CL-FJ21 - 31,8mm Korba: KTM E-TEAM2 ISIS 170mm Q8 Łańcuch: KMC e500 LG e-bike Kaseta: Pedały: MTB-Pedal flat VPE-527 alloy Oświetlenie przód: Litemove SEC-150 150Lux down Oświetlenie tył: AXA Juno Bagażnik: Racktime Alumee (snap-it 2.0) Podpórka: Hebie 28" adjustable