| Kod | 1260070113 |
| EAN | 9008594503328 |
| Nr katalogowy | 1260070113 |
| Rama | Macina MTB 29" Alloy 6061 UDH|CPT400 Bosch BDU31/M4810 |
| Widelec: | RockShox Judy Gold RL 29" 100mm 15x110 |
| Tylna przerzutka: | Shimano CUES Di2 U8050-11 SGS shadow |
| Manetki: | Shimano CUES Di2 EN605 Switch |
| Hamulce: | Shimano M4100 / MT420 4-Piston |
| Tarcze: | Shimano RT54 CL 180 |
| Opona przód: | Maxxis Rekon Race EXO/TR 57-622 |
| Opona tył: | Maxxis Rekon Race EXO/TR 57-622 |
| Kierownica: | KTM TEAM II rizer15 720mm |
| Mostek: | KTM +7° ICR |
| Stery: | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| Chwyty: | Ergon GE10 |
| Siodło: | Selle Royal SRX |
| Sztyca: | KTM TEAM II 27.2/400 |
| Zacisk: | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 31,8mm |
| Korba: | KTM E-TEAM2 ISIS 170mm Q8 |
| Napęd: | KMC e500 LG e-bike |
| Zębatka: | |
| Pedały: | MTB-Pedal flat VPE-527 alloy |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: Macina MTB 29" Alloy 6061 UDH|CPT400 Bosch BDU31/M4810 Widelec: RockShox Judy Gold RL 29" 100mm 15x110 Tylna przerzutka: Shimano CUES Di2 U8050-11 SGS shadow Manetki: Shimano CUES Di2 EN605 Switch Hamulce: Shimano M4100 / MT420 4-Piston Tarcze hamulcowe: Shimano RT54 CL 180 Opona przód: Maxxis Rekon Race EXO/TR 57-622 Opona tył: Maxxis Rekon Race EXO/TR 57-622 Kierownica: KTM TEAM II rizer15 720mm Mostek: KTM +7° ICR Stery: Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim Chwyty: Ergon GE10 Siodło: Selle Royal SRX Sztyca: KTM TEAM II 27.2/400 Zacisk: KTM TEAM Light CL-FJ21 - 31,8mm Korba: KTM E-TEAM2 ISIS 170mm Q8 Łańcuch: KMC e500 LG e-bike Kaseta: Pedały: MTB-Pedal flat VPE-527 alloy