| Kod | 1260042108 |
| EAN | 9008594503250 |
| Nr katalogowy | 1260042108 |
| Rama | Macina Scarp Prem CB 140 UDH|CPT400 Bosch BDU31/M4830 |
| Widelec: | FOX 34 Float 29" Perf 140mm 15x110 |
| Damper: | FOX Float Performance 2Pos 230x60 |
| Tylna przerzutka: | Shimano Deore Di2 M6260-11 LG SGS shad+ |
| Manetki: | Shimano Deore Di2 M6250 |
| Hamulce: | Magura MT5 4-Piston |
| Tarcze: | Magura MDR-P CL 203 |
| Koła: | KTM E-COMP Trail 29 CL 110/15TA|622x30TC TLR by DT / KTM E-COMP Trail 29 CL 148/12TA|622x30TC SS TLR |
| Opona przód: | Maxxis Forekaster EXO/TR 3C MaxxTerra 62-622 |
| Opona tył: | Maxxis Forekaster EXO/TR 3C MaxxTerra 62-622 |
| Kierownica: | KTM TEAM II flat 9° 780mm |
| Mostek: | FSA NS MTB -10° ICR |
| Stery: | FSA ACR drop/in 1.5" internal |
| Chwyty: | ESI Chunky silicone |
| Siodło: | Selle Royal SRX |
| Sztyca: | KTM COMP dropper internal 30.9 T |
| Zacisk: | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 34,9mm |
| Korba: | KTM E-TEAM2 ISIS 170mm Q8 |
| Napęd: | KMC e500 LG e-bike |
| Zębatka: | |
| Pedały: | MTB-Pedal flat VP-539 nylon |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: Macina Scarp Prem CB 140 UDH|CPT400 Bosch BDU31/M4830 Widelec: FOX 34 Float 29" Perf 140mm 15x110 Damper: FOX Float Performance 2Pos 230x60 Tylna przerzutka: Shimano Deore Di2 M6260-11 LG SGS shad+ Manetki: Shimano Deore Di2 M6250 Hamulce: Magura MT5 4-Piston Tarcze hamulcowe: Magura MDR-P CL 203 Koła: KTM E-COMP Trail 29 CL 110/15TA|622x30TC TLR by DT / KTM E-COMP Trail 29 CL 148/12TA|622x30TC SS TLR by DT Opona przód: Maxxis Forekaster EXO/TR 3C MaxxTerra 62-622 Opona tył: Maxxis Forekaster EXO/TR 3C MaxxTerra 62-622 Kierownica: KTM TEAM II flat 9° 780mm Mostek: FSA NS MTB -10° ICR Stery: FSA ACR drop/in 1.5" internal Chwyty: ESI Chunky silicone Siodło: Selle Royal SRX Sztyca: KTM COMP dropper internal 30.9 T:150 Zacisk: KTM TEAM Light CL-FJ21 - 34,9mm Korba: KTM E-TEAM2 ISIS 170mm Q8 Łańcuch: KMC e500 LG e-bike Kaseta: Pedały: MTB-Pedal flat VP-539 nylon