| Kod | 1260041108 |
| EAN | 9008594503229 |
| Nr katalogowy | 1260041108 |
| Rama | Macina Scarp Prem CB 140 UDH|CPT400 Bosch BDU31/M4830 |
| Widelec: | FOX 34SC Float 29" Factory 140mm 15x110 |
| Damper: | FOX Float Factory 2-Pos 230x60 |
| Tylna przerzutka: | SRAM GX Eagle Transmission 12speed |
| Manetki: | SRAM POD Rocker AXS Controller |
| Hamulce: | Shimano Deore XT M8100 / M8120 4-Piston |
| Tarcze: | Shimano CL800 CL 203 freeza |
| Koła: | KTM E-PRIME Trail Carbon CL 110/15 TA|622x30TSS TLR by DT / KTM E-PRIME Trail Carbon CL 148/12TA|622 |
| Opona przód: | Schwalbe Wicked Will Evo SuperGround TLE 62-622 |
| Opona tył: | Schwalbe Wicked Will Evo SuperGround TLE 62-622 |
| Kierownica: | KTM PRIME II flat Carbon 780mm |
| Mostek: | FSA NS MTB -10° ICR |
| Stery: | FSA ACR drop/in 1.5" internal |
| Chwyty: | ESI Chunky silicone |
| Siodło: | Fizik Terra Aidon X5 SAlloy |
| Sztyca: | FOX Transfer Factory 30.9 internal |
| Zacisk: | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 34,9mm |
| Korba: | KTM E-TEAM2 ISIS 170mm Q8 |
| Napęd: | SRAM GX T-Type 12s |
| Zębatka: | |
| Pedały: | MTB-Pedal flat VP-539 nylon |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: Macina Scarp Prem CB 140 UDH|CPT400 Bosch BDU31/M4830 Widelec: FOX 34SC Float 29" Factory 140mm 15x110 Damper: FOX Float Factory 2-Pos 230x60 Tylna przerzutka: SRAM GX Eagle Transmission 12speed Manetki: SRAM POD Rocker AXS Controller Hamulce: Shimano Deore XT M8100 / M8120 4-Piston Tarcze hamulcowe: Shimano CL800 CL 203 freeza Koła: KTM E-PRIME Trail Carbon CL 110/15 TA|622x30TSS TLR by DT / KTM E-PRIME Trail Carbon CL 148/12TA|622x30TSS XD TLR by DT Opona przód: Schwalbe Wicked Will Evo SuperGround TLE 62-622 Opona tył: Schwalbe Wicked Will Evo SuperGround TLE 62-622 Kierownica: KTM PRIME II flat Carbon 780mm Mostek: FSA NS MTB -10° ICR Stery: FSA ACR drop/in 1.5" internal Chwyty: ESI Chunky silicone Siodło: Fizik Terra Aidon X5 SAlloy Sztyca: FOX Transfer Factory 30.9 internal Zacisk: KTM TEAM Light CL-FJ21 - 34,9mm Korba: KTM E-TEAM2 ISIS 170mm Q8 Łańcuch: SRAM GX T-Type 12s Kaseta: Pedały: MTB-Pedal flat VP-539 nylon