| Kod | 1260044113 |
| EAN | 9008594508620 |
| Nr katalogowy | 1260044113 |
| Rama | Macina Scarp Prem CB 140 UDH|CPT400 Bosch BDU31/M4830 |
| Widelec: | FOX 36SL Float 29" Factory 140mm |
| Damper: | FOX Float Factory 2-Pos 230x60 |
| Tylna przerzutka: | Shimano Deore XT Di2 M8260-11 LG SGS |
| Manetki: | Shimano Deore XT Di2 M8250 |
| Hamulce: | Shimano XT M8200/BR-M8220 |
| Tarcze: | Shimano CL800 CL 203 freeza |
| Koła: | DT HXC 1501 Spline LS 29 Carbon CL 110/15TA|622x30TSS TLR / DT HXC 1501 Spline LS 29 Carbon CL 148/1 |
| Opona przód: | Schwalbe Wicked Will Evo SuperGround TLE 62-622 |
| Opona tył: | Schwalbe Wicked Will Evo SuperGround TLE 62-622 |
| Kierownica: | FSA NS SIC cockpit ICR carbon |
| Stery: | FSA SRS drop/in 1.5" internal |
| Chwyty: | ESI Chunky silicone |
| Siodło: | Fizik Terra Aidon X5 SAlloy |
| Sztyca: | FOX Transfer Factory 30.9 internal |
| Zacisk: | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 34,9mm |
| Korba: | RACE FACE AEFFECT-R170 |
| Napęd: | KMC e11 Sport EPT e-bike |
| Zębatka: | |
| Pedały: | MTB-Pedal flat VP-539 nylon |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: Macina Scarp Prem CB 140 UDH|CPT400 Bosch BDU31/M4830 Widelec: FOX 36SL Float 29" Factory 140mm Damper: FOX Float Factory 2-Pos 230x60 Tylna przerzutka: Shimano Deore XT Di2 M8260-11 LG SGS Manetki: Shimano Deore XT Di2 M8250 Hamulce: Shimano XT M8200/BR-M8220 Tarcze hamulcowe: Shimano CL800 CL 203 freeza Koła: DT HXC 1501 Spline LS 29 Carbon CL 110/15TA|622x30TSS TLR / DT HXC 1501 Spline LS 29 Carbon CL 148/12TA|622x30TSS SS TLR Opona przód: Schwalbe Wicked Will Evo SuperGround TLE 62-622 Opona tył: Schwalbe Wicked Will Evo SuperGround TLE 62-622 Kierownica: FSA NS SIC cockpit ICR carbon Stery: FSA SRS drop/in 1.5" internal Chwyty: ESI Chunky silicone Siodło: Fizik Terra Aidon X5 SAlloy Sztyca: FOX Transfer Factory 30.9 internal Zacisk: KTM TEAM Light CL-FJ21 - 34,9mm Korba: RACE FACE AEFFECT-R170 Łańcuch: KMC e11 Sport EPT e-bike Kaseta: Pedały: MTB-Pedal flat VP-539 nylon