| Kod | 1260040103 |
| EAN | 9008594500327 |
| Nr katalogowy | 1260040103 |
| Rama | Macina Scarp Prem CB 140 UDH|CPT400 Bosch BDU31/M4830 |
| Widelec: | FOX 34 Float 29" Factory 140mm 15x110 |
| Damper: | FOX Float Factory 2-Pos 230x60 |
| Tylna przerzutka: | SRAM XX Eagle Transmission 12speed |
| Manetki: | SRAM POD Rocker AXS Controller |
| Hamulce: | Shimano XTR M9100 / M9120 4-Piston |
| Tarcze: | Shimano CL900 CL 203 freeza |
| Koła: | Mavic E-Crosstrail SL Carbon 29 CL 110/15TA|622x30TSS TLR / Mavic E-Crosstrail SL Carbon 29 CL 148/1 |
| Opona przód: | Schwalbe Wicked Will Evo SuperGround TLE 62-622 |
| Opona tył: | Schwalbe Wicked Will Evo SuperGround TLE 62-622 |
| Kierownica: | FSA KFX SIC Carbon 65x780mm |
| Stery: | FSA ACR drop/in 1.5" internal |
| Chwyty: | ESI Chunky silicone |
| Siodło: | Selle Italia SLR Boost flow Carbon Rails |
| Sztyca: | FOX Transfer NEO Factory 30.9 wireless |
| Zacisk: | KTM PRIME Carbon CLT14 - 34,9mm |
| Korba: | SRAM XX T-Type E-MTB 170 mm ISIS |
| Napęd: | SRAM XX Eagle T-Type 12s |
| Zębatka: | |
| Pedały: | MTB-Pedal flat VP-539 nylon |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: Macina Scarp Prem CB 140 UDH|CPT400 Bosch BDU31/M4830 Widelec: FOX 34 Float 29" Factory 140mm 15x110 Damper: FOX Float Factory 2-Pos 230x60 Tylna przerzutka: SRAM XX Eagle Transmission 12speed Manetki: SRAM POD Rocker AXS Controller Hamulce: Shimano XTR M9100 / M9120 4-Piston Tarcze hamulcowe: Shimano CL900 CL 203 freeza Koła: Mavic E-Crosstrail SL Carbon 29 CL 110/15TA|622x30TSS TLR / Mavic E-Crosstrail SL Carbon 29 CL 148/12TA|622x30TSS XD TLR Opona przód: Schwalbe Wicked Will Evo SuperGround TLE 62-622 Opona tył: Schwalbe Wicked Will Evo SuperGround TLE 62-622 Kierownica: FSA KFX SIC Carbon 65x780mm Stery: FSA ACR drop/in 1.5" internal Chwyty: ESI Chunky silicone Siodło: Selle Italia SLR Boost flow Carbon Rails Sztyca: FOX Transfer NEO Factory 30.9 wireless Zacisk: KTM PRIME Carbon CLT14 - 34,9mm Korba: SRAM XX T-Type E-MTB 170 mm ISIS Łańcuch: SRAM XX Eagle T-Type 12s Kaseta: Pedały: MTB-Pedal flat VP-539 nylon