| Kod | 1260043103 |
| EAN | 9008594503274 |
| Nr katalogowy | 1260043103 |
| D | |
| Rama | Macina Scarp CB 140 UDH|CPT400 Bosch BDU31/M5840 |
| Widelec: | RockShox Recon Gold RL 29" 140mm 15x110 |
| Damper: | RockShox Deluxe Select+ 230x60 |
| Tylna przerzutka: | Shimano Deore XT M8100-12 SGS shadow+ |
| Manetki: | Shimano Deore XT M8100-12 |
| Hamulce: | Shimano M4100 / MT420 4-Piston |
| Tarcze: | Shimano RT64 CL 203 |
| Opona przód: | Maxxis Forekaster EXO/TR 3C MaxxTerra 62-622 |
| Opona tył: | Maxxis Forekaster EXO/TR 3C MaxxTerra 62-622 |
| Kierownica: | KTM TEAM II flat 9° 780mm |
| Mostek: | FSA NS MTB -10° ICR |
| Stery: | FSA ACR drop/in 1.5" internal |
| Chwyty: | ESI Chunky silicone |
| Siodło: | Selle Royal SRX |
| Sztyca: | KTM COMP dropper internal 30.9 T |
| Zacisk: | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 34,9mm |
| Korba: | KTM E-TEAM2 ISIS 170mm Q8 |
| Napęd: | Shimano M6100-12 |
| Zębatka: | |
| Pedały: | MTB-Pedal flat VP-539 nylon |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: Macina Scarp CB 140 UDH|CPT400 Bosch BDU31/M5840 Widelec: RockShox Recon Gold RL 29" 140mm 15x110 Damper: RockShox Deluxe Select+ 230x60 Tylna przerzutka: Shimano Deore XT M8100-12 SGS shadow+ Manetki: Shimano Deore XT M8100-12 Hamulce: Shimano M4100 / MT420 4-Piston Tarcze hamulcowe: Shimano RT64 CL 203 Opona przód: Maxxis Forekaster EXO/TR 3C MaxxTerra 62-622 Opona tył: Maxxis Forekaster EXO/TR 3C MaxxTerra 62-622 Kierownica: KTM TEAM II flat 9° 780mm Mostek: FSA NS MTB -10° ICR Stery: FSA ACR drop/in 1.5" internal Chwyty: ESI Chunky silicone Siodło: Selle Royal SRX Sztyca: KTM COMP dropper internal 30.9 T:120 Zacisk: KTM TEAM Light CL-FJ21 - 34,9mm Korba: KTM E-TEAM2 ISIS 170mm Q8 Łańcuch: Shimano M6100-12 Kaseta: Pedały: MTB-Pedal flat VP-539 nylon