| Kod | 1260013117 |
| EAN | 9008594505667 |
| Nr katalogowy | 1260013117 |
| Rama | Macina Kapoho Dimmix Al6061 160 UDH|Bosch BDU38/M5260 |
| Widelec: | RockShox 35 Silver TK 29" 160mm 15x110 |
| Damper: | Suntour Tri-Air 3CR 250x70 |
| Tylna przerzutka: | Shimano Deore XT M8100-12 SGS shadow+ |
| Manetki: | Shimano Deore M6100-12 |
| Hamulce: | Shimano M4100 / MT420 4-Piston |
| Tarcze: | Shimano RT64 CL 203 |
| Opona przód: | Continental Kryptotal F TL 60-622 |
| Opona tył: | Continental Kryptotal R TL 65-584 |
| Kierownica: | KTM COMP Trail35 rizer15 780mm |
| Mostek: | KTM TEAM Trail35 |
| Stery: | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| Chwyty: | Ergon GA20 |
| Siodło: | Selle Royal SRX |
| Sztyca: | KTM COMP II dropper internal 34.9 T |
| Zacisk: | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 39,0mm x 12 |
| Korba: | KTM E-TRAIL2 ISIS 160mm Q12 |
| Napęd: | Shimano M6100-12 |
| Zębatka: | |
| Pedały: | MTB-Pedal flat VPE-527 alloy |
| Oświetlenie przód: | Litemove SC-150 150Lux side |
| Oświetlenie tył: | Supernova TL3Z |
| D | |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: Macina Kapoho Dimmix Al6061 160 UDH|Bosch BDU38/M5260 Widelec: RockShox 35 Silver TK 29" 160mm 15x110 Damper: Suntour Tri-Air 3CR 250x70 Tylna przerzutka: Shimano Deore XT M8100-12 SGS shadow+ Manetki: Shimano Deore M6100-12 Hamulce: Shimano M4100 / MT420 4-Piston Tarcze hamulcowe: Shimano RT64 CL 203 Opona przód: Continental Kryptotal F TL 60-622 Opona tył: Continental Kryptotal R TL 65-584 Kierownica: KTM COMP Trail35 rizer15 780mm Mostek: KTM TEAM Trail35 Stery: Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim Chwyty: Ergon GA20 Siodło: Selle Royal SRX Sztyca: KTM COMP II dropper internal 34.9 T:170 Zacisk: KTM TEAM Light CL-FJ21 - 39,0mm x 12 Korba: KTM E-TRAIL2 ISIS 160mm Q12 Łańcuch: Shimano M6100-12 Kaseta: Pedały: MTB-Pedal flat VPE-527 alloy Oświetlenie przód: Litemove SC-150 150Lux side Oświetlenie tył: Supernova TL3Z