| Kod | 1260002133 |
| EAN | 9008594508484 |
| Nr katalogowy | 1260002133 |
| Rama | Macina Prowler Dimmix CB 170 UDH|Bosch BDU38/M5230 |
| Widelec: | FOX 38 Float 29" Rhythm E 180mm 15x110 |
| Damper: | FOX Float X Performance 2Pos 250x75 |
| Tylna przerzutka: | Shimano Deore Di2 M6260-11 LG SGS shad+ |
| Hamulce: | Shimano Deore XT M8100 / M8120 4-Piston |
| Opona przód: | Maxxis Minion DHF 3C-MaxxTerra / NEXO+/TR 63-622 |
| Opona tył: | Maxxis Minion DHR II 3C-MAxxTerra / NEXO+/ TR 65-584 |
| Kierownica: | KTM TEAM Trail35 rizer25 800mm |
| Mostek: | KTM TEAM Trail35 |
| Stery: | Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim |
| Chwyty: | Ergon GE10 |
| Siodło: | Selle San Marco Ground Short Open Fit Narrow |
| Sztyca: | KTM COMP II dropper internal 34.9 T |
| Zacisk: | KTM TEAM Light CL-FJ21 - 38,1mm x 15 |
| Korba: | KTM E-TRAIL2 ISIS 160mm Q12 |
| Pedały: | MTB-Pedal flat VPE-527 alloy |
| Manetki: | Shimano Deore Di2 M6250 |
| Tarcze: | Shimano RT64 CL 203 |
| Napęd: | KMC e11 Sport EPT e-bike |
| Zębatka: | |
| 3.0000 | |
| Dostępne: |
|
Rama: Macina Prowler Dimmix CB 170 UDH|Bosch BDU38/M5230 Widelec: FOX 38 Float 29" Rhythm E 180mm 15x110 Damper: FOX Float X Performance 2Pos 250x75 Tylna przerzutka: Shimano Deore Di2 M6260-11 LG SGS shad+ Manetki: Shimano Deore Di2 M6250 Hamulce: Shimano Deore XT M8100 / M8120 4-Piston Tarcze hamulcowe: Shimano RT64 CL 203 Opona przód: Maxxis Minion DHF 3C-MaxxTerra / NEXO+/TR 63-622 Opona tył: Maxxis Minion DHR II 3C-MAxxTerra / NEXO+/ TR 65-584 Kierownica: KTM TEAM Trail35 rizer25 800mm Mostek: KTM TEAM Trail35 Stery: Acros AICR intern 1.1/8"-1.5" angle lim Chwyty: Ergon GE10 Siodło: Selle San Marco Ground Short Open Fit Narrow Sztyca: KTM COMP II dropper internal 34.9 T:125 Zacisk: KTM TEAM Light CL-FJ21 - 38,1mm x 15 Korba: KTM E-TRAIL2 ISIS 160mm Q12 Łańcuch: KMC e11 Sport EPT e-bike Kaseta: Pedały: MTB-Pedal flat VPE-527 alloy